Scroll to Content

Ostatnio jest to temat na czasie, zatem i ja napiszę co nieco na ten temat, a mowa o leczniczej marihuanie. Lecznicza marihuana to jedno, a produkty na bazie konopi to drugie. Niestety większość osób słysząc o leczniczej marihuanie, widzi ludzi jarających skręty, a palenie jako sposób podawania marihuany, jest chyba dosyć rzadko stosowane. Często stosowane w leczeniu są produkty z konopi, takie jak pasta konopna, o wysokim stężeniu kannabidiolu, którą stosuje się doustnie.

Co leczy się za pomocą marihuany medycznej?

Sama marihuana, jak i produkty produkowane na bazie konopi są stosowane w leczeniu bardzo wielu schorzeń, takich jak białaczka, astma, depresja, Alzheimer, Parkinson i inne. Marihuana kroplach wyprodukowana ze specjalnych szczepów tej rośliny jest podawana dzieciom chorym na padaczkę, u których tradycyjna kuracja przy pomocy leków nie przynosi skutków.

Gdzie można kupić nasiona konopi?

Głównie w sieci, w Internecie wpisując sklep z nasionami konopi, w wynikach wyszukiwania znajdziemy nawet do kilkunastu stron, na których można zaopatrzyć się w nasiona marihuany.