Scroll to Content

Ile różnego rodzaju odmian marihuany istnieje obecnie na świecie to wielka zagadka, którą nie sposób rozwiązać. Krzyżowanie konopi siewnych i indyjskich to nieustanne zajęcie wytrwałych hodowców. To dzięki nim możemy cieszyć się takimi hybrydami jak na przykład Chiquita banana.

Tę odmianę znajdziemy niemal na każdej publikowanej w ostatnim czasie liście najmocniejszych szczepów marihuany. To hybryda znanego OG Kush i Banana. Czym się wyróżnia?

Poczuj moc Chiquita banana

Hodowcą Chiquita banana jest Utopia Farms. Ta odmiana wyróżnia się niezwykle obfitymi kwiatami. Kolekcjonerzy i pasjonaci konopi cenią ją za wysoką zawartość psychoaktywnej substancji THC. Jej poziom sięga nawet 33,5%. To właśnie dzięki temu odmiana ta cieszy się dużą popularnością i zgarnia wiele nagród.

Ze względu na niezwykle wysoką zawartość THC Chiquita banana zapewnia głęboki haj i pełen relaks. Nazwę zawdzięcza wyjątkowemu aromatowi. Jej słodki, tropikalny smak zostaje w pamięci na długo.

Mocna hybryda

Chiquita banana to mieszanka OG Kush i Banana. Pierwsza z tych odmian pochodzi od Dinafem i jest uznawana przez nich za jeden z ich lepszych szczepów. Proces powstawania OG Kush był długi i żmudny, jednak wyhodowana hybryda do dziś zachwyca pasjonatów konopi. Znana jest głównie w Stanach, ale w Europie ma już swoich wiernych fanów. Ta egzotyczna krzyżówka wyróżnia się cytrynowym smakiem. Niektórzy porównują jej aromat do benzyny. Zawartość THC w tej odmianie wynosi nawet 23%. Z kolei banana to przede wszystkim wyjątkowy, bananowy smak. Charakteryzuje się krótkim czasem kwitnienia (5-7 tygodni). Zawiera około 16% THC i gwarantuje lekki, przyjemny i niezwykle relaksujący haj. Tym dwóm odmianom zawdzięczamy niezwykłą i niepowtarzalną moc Chiquita banana.

Chiquita banana spodoba się zwłaszcza tym, którzy szukają nowych doznań. Na pewno nie jest jednak polecana początkującym miłośnikom konopi.
Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą redakcji serwisu http://nasionamarihuany.warszawa.pl